کاغذ دیواری قیمت

در جامع امروزی همه به دنبال زیبا و شیک کردن هرچه بیشتر خانه یا محل کار خود هستند یکی از پارامترهایی که میتواند تاثیر بسزایی در دکور منزل یا محل کار شما داشته باشد می تواند دیوار های منزل باشد که با تغییر آن میتوان روحی تازه به منزل یا محل کار خودتان بدهید.

کاغذ دیواری قیمت
در قدیم بیشتر دیوارهای گچی مرسوم بود ولی در زمان حال طرفداری به آن صورت در میان اقشار مختلف جامعه ندارد و اکثرا به سمت کاغذ دیواری می روند و با صرف زمان کمتر و تنوع طرح و رنگ بسیار بالا فضای پیرامون خود را به سلیقه خود و با طرحها و رنگهای مختلف طراحی کنید. پس اگر مایل به هزینه بیشتری نسبت به روش قدیمی گچ کاری باشید کاغذ دیواری می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

کاغذ دیواری انواع مختلفی دارد که به دو دسته کلی کاغذ دیواری ایرانی و کاغذ دیواری خارجی تقسیم میشود . کاغذ دیواری قیمتهای متفاوتی دارد که به عواملی مثل کاغذ دیواری قابل شسشو باشد که این عوامل کاغذ دیواری ازران را از کاغذ دیواری گرانتر متمایز می کند. ممولا یکی از ارزان ترین کاغذ دیواری ها ، کاغذ دیواری ساده است. و گرانترین آنها کاغذ دیواری های خارجی و همچنین پوسترهای دیواری که از جنس و استحکام بالا و با کیفیتی برخوردارند که تمامی این کاغذ دیواری ها و انواع مختلفی دارد که شما میتوانید با نگاه و ارزیابی آلبوم کاغذ دیواری که انواع نمونه ها در آن موجود است طرح و جنس مورد نظر خودتان را انتخاب کنید.

کاغذ دیواری ساده

کاغذ دیواری پوششی است که از آن برای پوشاندن سطح دیوارها استفاده میشود و از چهار نوع چاپ مسطح و کلیشه ای و دورانی و سیلک اسکرین تشکیل می شود که بر این اساس تولید می شوند.
کاغذ دیواری را به طور معمول به دو صورت رولی و متری میتوان خریداری کرد که برای نصب آن با استفاده از چسبی مخصوص آن را به دیوار می چسبانند.اگر شما اطلاعات و تجربه کافی برای نصب کاغذ دیواری به صورت اصولی بر روی دیوار دارید و میتوانید آن را به روش اصولی و بدون اینکه زیر آن هوا قرار بگیرد آن را با استفاده از چسب مخصوص بر روی دیوار نصب کنید که مشکلی نیست .
اما اگر در نصب آن دچار مشکل می شوید و احساس می کنید که در طی نصب آن به دیوار صدمه و آسیب می رسد این کار را به نصاب و متخصصین در این امربسپارید تا به بهترین نحو و بون مشکل را انجام دهند و در آخر نتیجه مطلوبی را از کار نهایی بگیرد.